Antonella, Taliansko, Adriatická riviéra, Bibione, 8.9.2018, Bez stravy
Termín:
8.9. - 15.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62322664
39 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia ANTONELLA
Poloha
rezidencia sa nachádza neďaleko známeho námestia Piazzale Zenith, 250 m od centra Bibione.
Vybavenie a služby
výťah, parkovisko, v blízkosti reštaurácia, obchody, bary, kaviarne, pizzéria, zábavný lunapark.
Ubytovanie
typ 1/B2+2 AP - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ 1/A4+2 AP - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, TV, balkón.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
piesočnatá, cca 300 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a ležadlá za poplatok.
Šport a zábava
cyklystické chodníky, možnosť jazdy na kolieskových korčuliach a jogging na plážovej promenáde, v blízkosti požičovňa bicyklov, skútrov a automobilov, tenisové kurty (cca 12 EUR/hod.), minigolf, bowling.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchyn. vybavenia, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenie KCP Komfort: osoba do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoba nad 18 rokov 1,80 EUR/deň, na vyžiadanie - malý pes (30 EUR/týždeň), klimatizácia (35 EUR/týždeň) - platí sa na mieste., pobytová taxa podľa miestnej vyhlášky cca 0,5 EUR/os./deň - platí sa na mieste, uteráky a posteľná bielizeň (možno prenajať 7 EUR/os.), záverečné upratovanie apartmánov hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok - typ 1/B2+2 AP - 40 EUR/pobyt, typ 1/A4+2 AP - cca 50 EUR/pobyt, vratná kaucia 100 EUR/apartmán. Pobyt s malým psom na vyžiadanie možný - 30 EUR/týždeň. Doplatok za klimatizáciu - 35 EUR/týždeň. V termíne do 24.6. a od 2.9. v cene plážový servis: 1x slnečník, 1x ležadlo, 1x kreslo/apartmán, v termíne 24.6.-2.9. za poplatok cca 57 EUR/týždeň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK