Apartmány a penzióny v Pomorí, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 13.8.2018, Bez stravy

Apartmány a penzióny v Pomorí starstarstar

LM
Termín:
13.8. - 20.8.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Sliač) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59920431
289 € (-40 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány a izby na súkromí v Pomorí
Popis

Čoraz viac obľúbené súkromné apartmány v živom a rušnom letovisku Pomorie ocenia či už partie mladých, ktorí toto letovisko vyhľadávajú najmä kvôli zábave, ale aj rodiny s deťmi a starší ľudia, ktorí zaiste ocenia najmä pohostinnosť domácich a súkromie.Poloha:
Apartmány a penzióny sa nachádzajú v rodinných domoch v známom a vyhľadávanom letovisku Pomorie, v blízkosti piesočnatej pláže. Centrum strediska sa nachádza max. 500 m od ubytovania. Večer sa stredisko mení na rušnú promenádu lemovanú obchodíkmi a stánkami s občerstvením, všade rozvoniavajú grilované špeciality a miestne disco bary lákajú navštevníkov na zábavu až do skorého rána. Od medzinárodného letiska v Burgase sú vzdialené približne 10 km.

Vybavenie:
Ubytovanie na súkromí v štandardných izbách, štúdiách a apartmánoch typu A alebo B. Štandardné izby (chladnička, terasa, TV, kúpeľňa, sprcha, max 3+0), štúdiá (kuchynské zariadenie, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 3+0), apartmány typu A (spálňa, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 3+1), apartmány typu B (2 spálne, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón, max 5+1).

Ubytovanie:

Vesela: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0), 50 m od pláže 

Simeon: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2), bez klimatizácie, moderný, luxusnejší, ventilátor v štúdiu a apartmáne, 100 m od pláže

Bojka: apartmány typu A (max. 3+0), 200 m od pláže

Niki a Janev: apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2), klimatizácia v cene, 250 m od pláže

Stefka: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A ( max. 3+0), 190 m od pláže

Janeta: štúdiá (max. 3+0), 200 m od pláže

Penzión Durev: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0), 50 m od pláže

Penzión Taljok: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, štúdiá, 200 m od pláže

Penzión Ani: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0), 50 m od pláže 
Stravovanie:
Bez stravy.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza maximálne 200 m od súkromných apartmánových domov. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Návštevníkom sú na pláži k dispozícii ležadlá a slnečníky i požičovne vodných bicyklov, surfov alebo skútrov za poplatok. Vyskúšať si môžete i vodné lyžovanie alebo paragliding.Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Bourgas - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania a služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK