Crystal de Luxe Resort , Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 23.2.2018, All inclusive
LM
Termín:
23.2. - 2.3.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 58079882
307 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu:: Crystal Deluxe Resort
Hotel
Hotel Crystal Deluxe Resort
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej kamienkovej pláži v letovisku Kemer
Prehľad
Poloha:

Crystal Deluxe je centrálne umiestnený hotel, asi 75 metrov od mierne sa zvažujúcej kamienkovej pláže. Do centra Kemeru s jeho početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami je krátka prechádzka pozdĺž pobrežnej promenády.Popis:

Tento moderný komplex ponúka celkom 356 izieb a má vstupnú halu s lobby barom, Wi-Fi (zdarma až do 56 kbs.), internetový kútik (za poplatok, hlavnú reštaurácia s terasou, 3 a la carte reštaurácie, bary, diskotéky, kúpeľné centrum. Vonkajší komplex ponúka bazén s tobogánom (zdarma), snack bar, slnečnú terasu s ležadlami, slnečníkmi a vankúšmi sú k dispozícii zadarmo.Ubytovanie:


Jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefón, Wi-Fi, minibarom, klimatizáciou a balkónom s čiastočným výhľadom na more. Rodinné izby sú vybavené spálňou so spojovacími dverami, s čiastočným výhľadom na more a rodinné izby so spálňou a poschodovou posteľou.Šport:

Tenisový kurt, stolný tenis, aerobik, basketbal, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam; denný športový a zábavný program, večerná show a živá hudba príležitostne. Bez poplatku: procedúry v kúpelnom centre, biliard, bowling, spoločenské hry, rovnako ako vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.Deti:

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, detský bufet a detský 'klub 4-12 rokov.Stravovanie:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín. 1 x za pobyt večera v jednej z à la carte reštaurácií (rezervácia nutná).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK