Drita, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Mahmutlar, 20.9.2017, All inclusive
LM
Termín:
20.9. - 27.9.2017 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 57885658
388,75 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 140 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 14 km

Typ pláže: Piesočnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50m
Popis
Hotel Drita je príjemný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti krásnej pláže ocenenej modrou vlajkou. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2011 a je vybavený vstupnou halou s recepciou, výťahom, Wi-Fi v priestoroch recepcie zdarma, reštauráciou, á la carte reštauráciou, niekoľkými barmi, spoločenskou miestnosťou s TV, obchodíkmi, kaderníctvom, saunou a fitness centrom, miniklubom, konferenčnou miestnosťou.
Poloha
Hotel Drita sa nachádza v stredisku Alanya - Kargicak. Mahmutlar je vzdialený asi 2 km, centrum Alanye s bohatými možnosťami nákupov a zábavy 14 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené  približne 140 km.
Pláž
Štandardné izby  s výhľadom na more/na hory sú vybavené kúpeľňou s WC, fénom, LCD TV, trezorom (za poplatok), telefónom, minibarom (nápoje  sú na vyžiadanie za doplatok),  balkónom, klimatizáciou. Ekonomické/Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Vybavenie izieb
Hotel Drita oddeľuje od širokej piesočnato-kamienkovej pláže len pobrežná komunikácia. Pláž je vzdialená cca 50 m je ocenená modrou vlajkou. Na pláž je možné prejsť podchodom. Slnečníky, lehátka k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Plážové osušky sú zdarma k dispozícii na recepcii spa centra.
Strava
V hlavnej reštaurácii a v 2 a la carte reštauráciach si pochutnáte na vyberaných špecialitách domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v 5 baroch, vrátane baru na pláži a pri bazéne.  
Šport a zábava
Pre deti sú pripravené zaujímavé aktivity v mini klube. K dispozícii je aj detské ihrisko, bazén s vyhradenou časťou pre deti, mini disco. Babysitting je na vyžiadanie za poplatok.
Wellness
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, vnútorný bazén, fitness centrum, šípky, stolný tenis, tenis, plážový volejbal, disco. Pre hostí je pripravený i zábavný animačný program. Za poplatok sú internetový kútik, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová vybava , vodné športy na pláži.
Pre deti
Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ (hamam). Masáže, parný kúpeľ, sauna a kaderníctvo sú spoplatnené.
Web
Hotel ponúka koncept all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky 07:00 – 09:30, neskoré raňajky 09:30 – 10:00, obed 12:30 – 14:00, gozleme (v beach bare) 11:00 – 16:00, občerstvenie (v beach bare) 12:00 – 16:00, teplé nápoje a dezerty 16:00 – 17:00,  večeru 19:00 – 21:00, večerné občerstvanie 23:30 - 24:00, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, koktejly,  importované nápoje, turecká káva a kapučíno sú za extra poplatok. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK