Drita, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 19.5.2018, Ultra all inclusive
LM
Termín:
19.5. - 26.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: Ultra all inclusive
Číslo zájazdu: 62672796
226,30 € (-47 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 140 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 14 km

Typ pláže: Piesočnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Hotel Drita je príjemný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti krásnej pláže ocenenej modrou vlajkou. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2011 a je vybavený vstupnou halou s recepciou, výťahom, Wi-Fi v priestoroch recepcie zdarma, reštauráciou, á la carte reštauráciou, niekoľkými barmi, spoločenskou miestnosťou s TV, obchodíkmi, kaderníctvom, saunou a fitness centrom, miniklubom, konferenčnou miestnosťou.
Poloha
Hotel Drita sa nachádza v stredisku Alanya - Kargicak. Mahmutlar je vzdialený asi 2 km, centrum Alanye s bohatými možnosťami nákupov a zábavy 14 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené  približne 140 km. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.
Vybavenie izieb
Štandardné izby s výhľadom na more/na hory sú vybavené kúpeľňou s WC, fénom, LCD TV, trezorom, telefónom, minibarom (voda bezplatne, iné nápoje sú na vyžiadanie za doplatok),  balkónom, klimatizáciou. Ekonomické/Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

   
Pláž
Hotel Drita oddeľuje od širokej piesočnato-kamienkovej pláže len pobrežná komunikácia. Pláž je vzdialená cca 50 m je ocenená modrou vlajkou. Na pláž je možné prejsť podchodom. Slnečníky, lehátka k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Plážové osušky sú zdarma k dispozícii na recepcii spa centra.
Strava
V hlavnej reštaurácii a v 2 a la carte reštauráciach si pochutnáte na vyberaných špecialitách domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v 5 baroch, vrátane baru na pláži a pri bazéne.    
Pre deti
Pre deti sú pripravené zaujímavé aktivity v mini klube. K dispozícii je aj detské ihrisko, bazén s vyhradenou časťou pre deti, mini disco. Babysitting je na vyžiadanie za poplatok.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, vnútorný bazén, fitness centrum, šípky, stolný tenis, tenis, plážový volejbal, disco. Pre hostí je pripravený i zábavný animačný program. Za poplatok sú internetový kútik, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová vybava, vodné športy na pláži.  
Wellness
Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ (hamam). Masáže, parný kúpeľ, sauna a kaderníctvo sú spoplatnené.
Koncept
Hotel ponúka koncept Ultra All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky 07:00 – 09:30, neskoré raňajky 09:00 – 09:30, obed 12:00 – 14:00, gozleme (v beach bare) 11:00 – 16:00, občerstvenie (v beach bare) 12:00 – 16:00, teplé nápoje a dezerty 16:00 – 17:00,  večeru 19:00 – 21:00, večerné občerstvenie 24:00 – 05:30, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, kokteily, importované nápoje, sú za extra poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.  
Web
Bližšie informácie na: www.hoteldrita.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK