Limak Arcadia Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 23.2.2018, All inclusive
LM
Termín:
23.2. - 2.3.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 58071672
317 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu:: Limak Arcadia
Hotel
Hotel Limak Arcadia
Prehľad
Poloha:

Hotel je obklopený krásnym borovicovým lesom a priamo na dlhej kamienkovej pláži. Podniky, obchody a reštaurácie sú v asi 1 km vzdialenom centrum Belek. Antalya so všetkým komfortom veľkého mesta sa nachádza asi 40 km od hotela.

Popis:
Tento luxusný 5-hviezdičkový rezort sa nachádza uprostred veľkej záhrady so stredomorskou atmosférou a starými stromami, má celkom 465 bytových jednotiek, ktoré sú rozložené do hlavnej budovy a niekoľkých vedľajšich budov. Ponúka elegantnú vstupnú halu s lobby barom, recepciu, WLAN vo vstupnej hale zdarma, internetový kútik (za poplatok), hlavnú reštauráciu s vonkajšou terasou (ak počasie dovolí), 2 reštaurácie à la carte (za poplatok), bary, herné a TV miestnosti, diskotéka, obchody a kaderníctvo. Stoličky, vankúše a osušky sú k dispozícii vo vyhrievanom krytom bazéne wellness centra zdarma.

Ubytovanie:

Komfortné izby ponúkajú kúpeľňu, sprchovací kút, WC, sušič vlasov, telefón, bezdrôtové pripojenie, trezor, satelitný TV s hudobným kanálom, minibar, izbovú službu, klimatizáciu / kúrenie (centrálne riadené) a balkón. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 prepojených spální. Malý počet ekonomicky zvýhodnených izieb je tiež k dispozícii.

Šport:

4 tenisové kurty, stolný tenis, šípky, aerobik, posilňovňa, sauna a hammam; animácie a večerná zábava, procedúry v kúpeľoch, tenisové vybavenie, futbalové ihriská a reflektory, rovnako ako golfové ihriská.

Deti:

Detský klub 4-12 rokov.

Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia káva / čaj, pečivo a polnočné polievka / desiaty. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hod zahrnutá v cene, minibar na izbe je zásobený denne vodou a nealkoholickými nápojmi.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK