Merve Sun Beach, Turecko, Turecká riviéra, Side, 20.4.2018, All inclusive
LM
Termín:
20.4. - 27.4.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 61580588
280 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
550 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Merve Sun Hotel & Spa
Hotel
Hotel Merve Sun Hotel & Spa
Prehľad
Poloha:

Piesočnatá pláž s rozsiahlou plážovou promenádou Kumköy 450m, Side sa nachádza cca 4 km. Popis:

150 izieb sa rozkladá na 5-podlažiach hlavnej budovy a štyroch renovovaných prístavbách (bez výťahu). Do zariadenia patrí lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia, 1 à la carte reštaurácia, bary, TV kútik a malé kúpele s kaderníctvom. V záhrade môžete využiť slnečnú terasu s barom pri bazéne a bazén so šmýkačkou (na hodinu). Slnečníky, leźadlá a vankúše sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo, osušky sú k dispozícii za poplatok. Na pláži je ďalší bar v máji. Ubytovanie:

Všetky izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, trezor, sat.TV, telefón, minibar, klimatizáciu (centrálne) a balkón (double/single). Ecoomy izby sú menšie a umiestnené v hospodárskej budov.e Rodinné izby sú približne 27 m² a majú opticky oddelené poschodové postele pre deti alebo 2 spálne so spojovacími dverami. Šport: 

Stolný tenis, šípky, volejbal, posilňovňa, sauna, turecké kúpele; denné a večerné animačné programy, občas živá hudba. Za poplatok: procedúry v kúpeľoch, vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. Deti 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini klub 4-12 rokov. Stravovanie:

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 10-24 hodín, minibar je pri príchode zásobený vodou. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK