Miramar/ Allegro, Chorvátsko, Istria, Rabac, 22.9.2018, Polpenzia
LM
Termín:
22.9. - 23.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 2 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 60242769
31 € (-14 %) Nezáväzná objednávka
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel MIRAMAR/ALLEGRO
Poloha
Hotelový komplex skladajúci sa z hotelov Allegro a Miramar je umiestnený na polostrove Sv. Andrija, v borovicovom háji, cca 700 m od centra mesta, v tesnej blízkosti mesta Rabac.
Vybavenie a služby
reštaurácia, lobby bar s terasou, zmenáreň, trezor (za poplatok), TV miestnosť, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO, internetový kútik za poplatok, parkovisko, výťah.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, niektoré s balkónom, Wi-Fi ZADARMO, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo).
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu. Večera sa podáva v 2 časových úsekoch - 3x týždenne tematická večera. Možnosť špeciálnej stravy na vyžiadanie. 
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková a betónové pláty, ocenená modrou vlajkou, cca 100 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky ZADARMO (v obmedzenom množstvo), detský bazén, masáže - za poplatok, v blízkosti - tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, priestor na uschovanie bicyklov (hotel Allegro), detské ihrisko, vodné športy.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO (obmedzený počet miest).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 15%.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Ny vyžiadanie: detská postieľka 5 EUR/deň. Pobyt so psom - cca 20 EUR/deň (platba na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK