Moonlight, Bulharsko, Burgas, Sveti Vlas, 25.9.2018, All inclusive
Termín:
25.9. - 2.10.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60341267
438 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Poloha

Moonlight hotel 4* sa nachádza v letovisku Sveti Vlas. Letovisko Svieti Vlas je o niečo pokojnejšie ako napr. Slnečné pobražie, takže si v tomto hoteli doprajete zaručený odpočinok. Hotel sa nachádza hneď na menšej súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľnym vstupom do mora. Centrum letoviska je vzdialené približne 15 minút pešej chodze od hotela.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a štúdiá s možnosťou ubytovania až 4 osôb.

Každá izba má k dispozícií balkón, klimatizáciu, samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, malú chladničku, satelitnú TV.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, biliard, furbal, stolny tenis, sauna, parkovisko, aerobic, SPA centrum, vodné športy, plážový volejbal, bazén, WiFi pripojenie, reštaurácia, bar, plážový bar, animačný tím, kaderníctvo, kozmetika, obchod so suvenírmi, fitness centrum, satelitná TV, súkromná pláž, detské ihrisko. 

Stravovanie

Možnosť stravovania: All inclusive.

Raňajky denne - hlavná reštaurácia

Obed denne - hlavná reštaurácia

Večere denne - hlavná reštaurácia

Snack bar denne

Nápoje denne - miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK