Rubi, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 19.5.2018, All inclusive
LM
Termín:
19.5. - 26.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / nocí
Doprava: letecky (Budapešť) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 62712729
298,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: RUBI HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 95 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar (500 m)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m
Základné informácie
Starší hotelový komplex je obľúbený vďaka svojej krásnej piesočnatej pláži, ocenenej modrou vlajkou, ktorá je ako stvorená pre romantické prechádzky spojené so sledovaním čarovného západu slnka.  Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Skladá sa z dvoch budov a spolu má 225 izieb. Jedna budova (Blok A) leží priamo na pláži, druhá (Blok B) je s plážou spojená podchodom. V hoteli sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén pre dospelých aj deti, 2 vonkajšie bazény. K dispozícii sú mini market, klenotníctvo, galantéria, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, služby lekára, fotografa, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi (zdarma).
Poloha
Hotelový komplex sa nachádza v stredisku Avsallar s množstvom nákupných možností, ktorého centrum je vzdialené 500 m. Do Alanye je 22 km, letisko Antalya je vzdialené 95 km.
Vybavenie izieb
Štandardná izba má SAT-TV, centrálnu AC, telefón, trezor (za poplatok), minibar (voda zdarma), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Pekná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou leží priamo pred hotelom, blok B je oddelený miestnou komunikáciou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.
Strava
Hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a na diskotéke,  2 à la carte reštaurácie (rybia a turecká).
Pre deti
Bez poplatku využívajú detský klub (4-12 rokov), 2 detské bazény, detské animácie, ihrisko, detskú postieľku, detské stoličky v reštaurácii.
Šport a zábava
Zdarma môžete využiť hotelové denné a večerné animácie, nočné zábavy, rôzne hry. K dispozícii je tenisový kurt, tenisové príslušenstvo, šípky, boccia, stolný tenis, kolky, aerobik, posilňovňu, kanoe, vodný bicykel. Za poplatok je osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži, škola potápania.
Wellness
SPA centrum poskytuje spoplatnené masáže, saunu, hammam, perličkový kúpeľ, služby salóna krásy.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, gözleme, občerstvenie počas dňa, nočné bufetové stoly, nealkoholické nápoje, teplé nápoje a miestne alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.rubihotel.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK