Sangineto, Taliansko, Kalábria, 1.9.2018, Bez stravy
LM
Termín:
1.9. - 8.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62024411
33,25 € (-5 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Residence Club Sangineto
Kategória hotela: ***
Popis
Rýchly popis:
Villaggio Sangineto sa nachádza vo veľmi obľúbenom stredisku, poskytuje ubytovanie v poschodových radových vilkách. Je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. Poloha: v centre strediska Sangineto, od pláže asi 250 metrov, v jeho blízkosti sa nachádzajú rôzne bary a obchodíky. Od mestečka Diamante je to približne 11 km. Ubytovanie: recepcia, reštaurácia, detský kútik, bazén pre dospelých a deti. Apartmány typu bilo 2-4 sa nachádzajú na prízemí, alebo 1. poschodí, k dispozícii spálňa s manželským lôžkom a v obývacej časti kuchynský kút s rozkladacím lôžkom. Trilocal pre 5-6 osôb je na 1. poschodí a skladá sa z dvoch izieb s manželskou posteľou a z obývacej časti s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Všetky apartmány majú sociálne zariadenie, TV, chladničku, terasu alebo balkón. Stravovanie: individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (platba na mieste). Stravovanie je servírované – výber z dvoch jedál prvého a druhého chodu, ovocie alebo dezert, 0,5 l čapovanej vody, 0,25 litra vína. Pláž: piesočnatá pláž miestami s malými kamienkami je vzdialená cca 250 metrov. Plážový servis je za poplatok v klubovej karte.

Poloha:
v centre strediska Sangineto, od pláže asi 250 metrov, v jeho blízkosti sa nachádzajú rôzne bary a obchodíky. Od mestečka Diamante je to približne 11 km.

Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia, detský kútik, bazén pre dospelých a deti.

Apartmány:
Apartmány typu bilo 2-4 sa nachádzajú na prízemí, alebo 1. poschodí, k dispozícii spálňa s manželským lôžkom a v obývacej časti kuchynský kút s rozkladacím lôžkom. Trilocal pre 5-6 osôb je na 1. poschodí a skladá sa z dvoch izieb s manželskou posteľou a z obývacej časti s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Všetky apartmány majú sociálne zariadenie, TV, chladničku, terasu alebo balkón.

Stravovanie:
individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (platba na mieste). Stravovanie je servírované – výber z dvoch jedál prvého a druhého chodu, ovocie alebo dezert, 0,5 l čapovanej vody, 0,25 litra vína.

Pláž:
piesočnatá pláž miestami s malými kamienkami je vzdialená cca 250 metrov. Plážový servis je za poplatok v klubovej karte.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie, klubová karta (od 27.5.-14.7. a od 1.9.-22.9.) - 1 parkovacie miesto, športové zariadenia počas dňa, TV, asistenčné služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky pobytová taxa (platba na mieste), pre osoby od 7 rokov klubová karta od 14.7. do 1.9. 10 EUR/osoba/týždeň. Kaucia: 50 EUR/apt. (platba na mieste), v prípade nepoškodeného apartmánu sa vracia. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/os./deň, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 1,20 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: na vyžiadanie a platba na mieste: klimatizácia bilo 50 EUR/ týždeň, trilo 70 EUR/týždeň, detská postieľka 15 EUR/týždeň, plážový servis 35 EUR/týždeň (slnečník, ležadlo a kreslo), polpenzia 15 EUR/os./deň, deti 6 -12 r. 7,50 EUR/deň, deti do 6 rokov zdarma.Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu za skorý nákup .

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Sangineto je pokojné prímorské mestečko, ktoré je predovšetkým turistickým letoviskom. Dominantou tohto mestečka je hrad. Od mestečka Diamante je vzdialené približne 11 kilometrov a od mestečka Scalea asi 20 km. Toto stredisko je obklopené hornatou krajinou, kde rastie množstvo píniových stromov. Je obmývané Tyrrhenským morom. Odmenou pre každého návštevníka sú prekrásne prírodné scenérie a krásne vyhliadky.

Fakultatívne výlety:
Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – ku kráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované turistami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov v južnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK