Three Corners Happy Life Beach Resort (ex. Happy Life) - Egypt

Three Corners Happy Life Beach Resort (ex. Happy Life) starstarstarstar

Three Corners Happy Life Beach Resort (ex. Happy Life)
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: Three Corners Happy Life Beach Resort
Popis
Hotel sa nachádza priamo na pláži v kľudnom prostredí. Hotelový rezort ponúka množstvo voľno časových aktivít a kvalitné doplnkové služby.

Poloha:
Hotel sa nachádza 5 km severne od zátoky Abu Dabbab, centrum strediska Port Ghalib je vzdialené 22 km. Stredisko El Quseir je vzdialené asi 90 km. Je známe tým, že vzniklo zo starého prístavu a zaiste Vás očarí historickým centrom, bazármi a typickou atmosférou, ktorú si zachovalo dodnes. Medzinárodné letisko v Marsa Alam je od hotela vzdialené 29 km.

Vybavenie:

2- poschodová hlavná budova, 300 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (belgická, talianska), 3 bary, 2 bazény (1 v zime vyhrievaný), detský bazén, aquapark- 3 tobogany, denné a večerné animácie, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, disco, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, vodné pólo, vodná gymnastika, boccia, šípky, biliard, ping pong. Za poplatok: SPA, vírivka, masáže a procedúry, sauna, parná sauna, doktor, kaderníctvo, obchody, jazda na ťave, štvorkolky.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (30m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 16r., rodinné izby (60 m2, 2 miestnosti, max. 3+2), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa, sušič na vlasy, TV, trezor, minibar (fľaša vody), balkón/ terasa. Za poplatok: WiFi.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 -10:30, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:00, popoludní zmrzlina, káva, čaj, koláčiky 15:00 - 16:00, snack 15:00 - 16:00, bar pri bazéne, lobby bar 18:00 - 24:00, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie, importované a fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, značkové víno, shisha bar.Pláž:
Dlhá piesočnatá pláž s koralovým podložím sa nachádza priamo pred hotelom. Odporúčame použiť obuv do vody, avšak vstup do mora je možný aj z móla. Plážový servis ako slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo. Na pláži je pre hotelových hostí k dispozícii aj plážový bar v rámci all inclusive zadarmo. Škola potápania, šnorchlovanie a ponuka motorových športov je za poplatok.

Three Corners Happy Life Beach Resort
Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.