Villaggio Cerullo, Taliansko, Kampánia, 15.9.2018, Bez stravy
LM
Termín:
15.9. - 22.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62210403
44,33 € (-5 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Kategória hotela: **
Popis
Rýchly popis:

Komplex leží priamo pri pláži, v nádhernej zátoke medzi Agropoli a Salernom. Svojou polohou je ideálnym bodom na spoznávanie okolia - Paestum, Agropoli, ostrov Capri, Sorrento, Pompeje a Vezuv.Poloha:
apartmány sa nachádzajú v hlavnej dvojposchodovej budove, vzdialenej asi 50 m odpláže.

Ubytovanie:
v areáli je bar, spoločenská miestnosť so SAT TV, detský kútik v píniovom parku, práčovňa a parkovisko, priestor na športové hry. Wi-Fi štyri hodiny denne zdarma.

Apartmány:
všetky apartmány sú priestranné, jednoducho a pohodlne zariadené, majú trezor, sušič na vlasy, žehličku a žehliacu dosku, TV, sociálne zariadenie, balkón (okrem apartmánov na prízemí). Trilocaly pre 4 až 6 osôb pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, dvoch izieb s manželskými dvojlôžkami a 1 lôžkom (v jednej izbe môže byť aj poschodová posteľ). Apartmány s balkónom sú za príplatok.

Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:

piesková pláž vzdialená asi 50 metrov, plážový servis (slnečník, ležadlo a plážové kreslo) v cene.Doprava:
indiviuálna.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, parkovisko, plážový servis (slnečník, 2 plážové kreslá), animácie (1.7.-31.8), asistenčná telefónna služba.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: príplatok za apartmán na poschodí s balkónom 15 EUR/apt., pobytová taxa (platba na mieste). Kaucia 30 EUR - bude vrátená len v prípade uprataného apartmánu a bez majetkových škôd. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/os./deň, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 1,20 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: posteľná bielizeň a uteráky 8 EUR/osoba/výmena. Zvieratá nie sú povolené. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu .Typ stravy:
bez stravy.

Informácie o krajine a stredisku:
KAMPÁNIA Meno Kampánia pochádza od Rimanov, ktorí oblasť nazývali Campania Felix (Šťastná Kampánia). Región sa začína južne od Ríma, pokračuje po pobreží Tyrrhenského mora až k mestu Neapol. Kampánia má veľký historický význam, bohatú a pestrú minulosť, vzácne umelecké pamiatky. Vezuvská sopka stráži kraj z dostatočnej výšky a postarala sa aj o to, aby sa tento kraj mohol zapísať do učebníc dejepisu. Nádherné pieskové pláže sú tu dokonale zmixované s gýčovými romantickými výhľadmi, no rímski bohovia pridali aj úrodné vinohrady a polia, ktoré z Kampánie urobili hotový gurmánsky raj. Ak budete chcieť vidieť najromantickejšie zátoky Talianska, navštívte aj ostrov Capri. BAIA DOMIZIA Je súčasťou obce Sessa Aurunca a obce Cellole v provincii Caserta a ideálnym východiskovým bodom na výlety do Neapola, Sorrenta, antického mesta Pompeje či Paestum, morských kúpeľov Amalfi alebo na sopku Vezuv. PAESTUM Paestum leží asi 40 km južne od Salerna a 85 km juhovýchodne od Neapola. Pre tých, ktorí hľadajú nielen more ale aj stopy histórie, bude Paestum a celá oblasť najlepšou voľbou. Je to živé mestečko a jeho nádherné pláže a historické pamiatky lákajú k prechádzkam, má svoju atmosféru a pôvab. MARINA DI CAMEROTA Leží v srdci Parco Cilento blízko Paestum. Obľúbené turistické mestečká Marina di Camerota, San Maria di Castelabate sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Pre ich zlaté pláže a sugestívne útesy ich nazývajú perly Stredozemného mora. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie prí- jemnej dovolenky od mája do októbra.

Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK