Villaggio Eden, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 8.9.2018, Bez stravy
LM
Termín:
8.9. - 15.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62024391
60,17 € (-5 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Villaggio Eden
Popis
Rýchly popis:
Villaggio Eden je situovaný 9 km od mestečka Tropea, pri najkrajšej pláži Baia di Grotticelle.

Poloha:
apartmány pri pláži cca 40 m od pláže, apartmány v depandancii cca 250 m od pláže, ku ktorým je k dispozícii plážové autíčko len smerom od pláže.

Ubytovanie:
v komplexe sa nachádza recepcia, 2 bary, reštaurácia, bazén, minimarket, práčovňa (za poplatok), detské ihrisko.

Apartmány:

bilo 2/4 (pri pláži aj v depandancii): obývacia miestnosť s 2 lôžkami a kuchynkou, spálňa s manželským lôžkom, SAT TV, sociálne zariadenie, klimatizácia, terasa. Trilo 4/6 (pri pláži aj v depandancii): obývacia miestnosť s 2 lôžkami a kuchynkou, spálňa s manželským lôžkom, izba s 2 lôžkami, SAT TV, sociálne zariadenie, klimatizácia, terasa. Panoramatické apartmány majú navyše výhľad na more, sú cca 1 km od pláže.Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:
nádherná pláž s bielym pieskom a skalnatými útesmi.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
 prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň s týždennou výmenou, 1 parkovacie miesto, animácie a miniclub od 1.6.-15.9., plážový mikrobus (nie k panoramatickým apartmánom), asistenčné služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste), záverečné upratovanie 40 EUR/apt., poplatok 17,50 EUR/osoba nad 6 rokov/ týždeň zahrnuje: plážový servis (slnečník a 2 plážové kreslá/apt.) + 30 min používanie kanoe + 1 hod používanie vodného bicykla, stolný tenis. Kaucia:100 EUR/apt. (platba na mieste), v prípade nepoškodeného apartmánu sa vracia. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/os./deň, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 1,20 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: na vyžiadanie:platba na mieste: výmena posteľnej bielizne počas týždňa 15 EUR/dvojlôžko, 10 EUR/samostatné lôžko, uteráky 5 EUR/osoba, deská postieľka 35 EUR/týždeň. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Azda najkrajším mestečkom tejto oblasti je Tropea perla Tyrrhénskeho mora, ktorej vznešenosť akoby sa vznášala nad  morom. Pochádza z  grécko – normandského obdobia. Týči sa tu normandská katedrála z  11. storočia, kostol Sv. Márie na vrchole skalnatého útesu so strmým prístupovým scho diskom a kostol Sv. Františka z Assisi. Tieto tri dominanty spolu s množstvom iných kostolov, kaplniek, palácov a  sieťou vydláždených úzkych uličiek dotvárajú typický kolorit juhotalianskeho mestečka. Mnohé z  uličiek vedú k  vyhliadke, ktorá je 60 m nad  morom, s  úchvatným pohľadom na  záliv Tropey, známy svojou až neprirodzene tyrkysovou vodou. Turisti tu radi ochutnávajú miestnu kuchyňu v tradičných reštauráciách, výbornú zmrzlinu, cappuccino a  pre Kalábriu typickú marmeládu z  červenej cibule a  čokoládu s  feferónkami. Mestečko Tropea vo  vás zanechá hrejivý pocit na  duši, jeho úžasná atmosféra navodí pocit šťastia, dovolenkovej pohody a  mnohých nádherných spomienok. V okolí mestečka vo vzdialenosti od 5 do 10 km sa nachádzajú strediská ako Briatico, Marina di Zambrone a  Ricadi – oblasť Capo Vaticano, ktorá je azda najmalebnejšia s nádhernými piesočnatými plá žami, tyrkysovým morom a  množstvom zelene. Z  tejto oblasti je nádherný, romantický výhľad na  3 Liparské ostrovy vulkanického pôvodu – historický ostrov Lipary, ostrov Vulcano so sírovým jazerom a ostrov Stromboli s krásnou čiernou plážou a stále činnou sopkou  

Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované tu - ristami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov vjužnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK