White Dolphin Apartments - Malta - Qawra

White Dolphin Apartments starstarstar

White Dolphin Apartments
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha, Bratislava, Budapešť, Krakov
Odjazd:
-
Strava:
Bez stravy, Raňajky, Polpenzia

Poloha

Apartmány White Dolphin sa nachádzajú v letovisku Qawra, v blízkosti barov, reštaurácií a obchodov, neďaleko nájdete aj promenádu a pláž. Tento komplex priťahuje široké spektrum hostí a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú živé letné prázdniny, ale aj pre tých, ktorí hľadajú tichšiu prestávku mimo hlavnej sezóny. Kompex sa nachádza kúsok od rušného zhonu mesta Qawra, pláž Qawra je len 100 metrov od hotela a pláž Bugibba 1,1 km (obidve pláže sú skalnaté). Piesočnatá pláž sa nachádza 1,5 km od komplexu. Autobusová zastávka sa nachádza len 200 metrov po ceste.


Vzdialený od letiska MLA cca 18 km

Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdia s jednou prístelkou a jednospálňové apartmány s dvoma prístelkami (sú k dispozícii aj pre jednu osobu).

Ubytovanie v hoteli White Dolphin Apartments pozostáva zo štúdii, ktoré majú 2 samostatné postele, samostatne ovládanú klimatizáciu (apríl-október, za poplatok), stropný ventilátor, káblovú TV (za polatok), telefón, kuchynský kút s chladničkou a sprchu. Štúdiá (okrem tých, na prízemí) majú aj balkóny. Apartmány s 1 spálňou majú 2 samostatné postele, 1 diván v obývačke, plus extra detskú postieľku v prípade potreby, samostatne kontrolovanú klimatizáciu (apríl-október, za poplatok), káblovú TV (za poplatok), kuchynský kút s chladničkou, sprchovací kút a balkón alebo terasu.

Služby hotela

Recepcia (počas zimy nie je otvorená 24 hodín, preto je potrebné informovať hotel o čase svojho príchodu.) Bazén s terasou a lehátkami, herňa. Pre deti: Časť bazéna, detské jedlá, a zadarmo postieľky.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.

Reštaurácia a bar (jedlá s obsluhou čašníka), miestnosť s káblovou TV a pravidelný večerný zábavný program.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.